چرا به وارنا سفر کنیم؟؟؟

وارنا یکی از شهرهای ساحلی بلغارستان است که هر ساله پذیرای گردشگران بسیاری از نقاط مختلف جهان می باشد، ویژگی های تاریخی، تفریحی، جغرافیایی و طبیعی این شهر باعث جذب توریست شده است. در این مقاله ما بعضی از ویژگی های شهر وارنا را برای شما بیان می کنیم تا هر چه بیشتر با این شهر آشنا شوید.

1. آب و هوای وارنا

آب و هوای معتدل و موقعیت جغرافیایی وارنا یکی از ویژگی های بارز این شهر است. وارنا در ایام سرد سال میانگین دمایی بین 5 تا 10 درجه سانتی گراد و در ایام گرم سال میانگین دمایی بین 25 تا 35 درجه سانتی گراد دارد.

چرا به وارنا سفر کنیم؟؟؟

2. سواحل و چشمه های آب گرم وارنا

سواحل گلدن سندز، سنت کنستانتین و هلنا با شن و ماسه تمیز و چشمه های آب گرم مکان های گردشگری بسیار فوق العاده ای را در وارنا به وجود آورده اند که مهم ترین دلایل جذب گردشگر به وارنا می باشد.

3. فرهنگ غنی و جشنواره های متنوع وارنا

وارنا با توجه به جذب گردشگران فراوان به شهری بین المللی تبدیل شده و هر ساله جشنواره های فرهنگی-هنری زیادی در این شهر برگزار می شود. در وارنا گالری های هنری و موزه های فراوانی وجود دارد. به همین دلایل وارنا در سال 2019 به عنوان نامزد پایتخت فرهنگی اروپا معرفی شده است.

چرا به وارنا سفر کنیم؟؟؟

4. شب های پر جنب و جوش وارنا

وارنا شب های بسیار پر جنب و جوشی دارد به گونه ای که در شب نمی توان باشگاه های وارنا را بسته دید. همچنین بسیاری از رستوران ها و کافی شاپ های وارنا که در کنار ساحل واقع شده اند بر زیبایی شب های وارنا افزوده اند.

5. ارزان بودن وارنا

وارنا را می توان از لحاظ هزینه های سفر با توجه به توریستی بودن آن، شهری ارزان به حساب آورد. هزینه ها در وارنا با توجه به امکانات خوب گردشگری موجود قابل قبول و مقرون به صرفه است.

اگر شما قصد سفری عالی و کم هزینه دارید پیشنهاد ما به شما تور وارنا بلغارستان می باشد.

چرا به وارنا سفر کنیم؟؟؟