فروشگاه های هتل شکلات شهر لندن

فروشگاه های زنجیره ای هتل شکلات سال 2004 در شمال لندن افتتاح شد. افتتاح هتل شکلات در لندن را می توان به عنوان انقلابی در صنعت شکلات سازی بریتانیا دانست.

موسسین هتل شکلات شهر لندن

Angus Thirlwell and Peter Harris به عنوان دو کار آفرین برتر شروع کننده این انقلاب عظیم در صنعت شکلات بریتانیا و شهر لندن بوده اند. امروزه هتل شکلات با 93 شعبه در سراسر جهان به یکی از بزرگترین فروشگاه های شکلات دنیا تبدیل شده است.

فروشگاه های هتل شکلات شهر لندن

تولید هتل شکلات شهر لندن

اصالت و نوآوری، احترام به مشتری، درستی و صداقت نکاتی هستند که باعث پیشرفت و جذب مشتری برای این فروشگاه شده است. برای تهیه محصولات هتل شکلات می توانید به شعب مختلف این فروشگاه سر بزنید، هم چنین محصولات هتل شکلات را می توان به صورت اینترنتی در سراسر دنیا خریداری کرد. هتل شکلات دارای مرکز تحقیقاتی در کمبریج می باشد، در این مرکز انواع جدید شکلات با طعم های جدید به وجود می آید و قبل از تولید همه ی آزمایشات لازم بر روی محصولات جدید این مجموعه در این مرکز انجام می شود. در هتل شکلات می توان بیش از 1000 طعم از انواع شکلات های خوشمزه را مزه کرد و دستور تهیه همه ی این شکلات در کتابچه ای که مخصوص هتل شکلات می باشد منتشر شده است. اکثر محصولات تولید شده در هتل شکلات با استفاده از مرغوب ترین کاکائو ها در دنیا تولید می شود.

فروشگاه های هتل شکلات شهر لندن

هتل شکلات در تور لندن

شعبه های مختلف هتل شکلات در شهر لندن یکی از فروشگاه هایی است که در تور لندن مورد استقبال گردشگران قرار می گیرد.