هتلی که از اقامت در آن پشیمان نمی شوید

International Hotel Casino هتلی پنج ستاره است که در سواحل گلدن سندز وارنا واقع شده است، این هتل با فاصله 1 دقیقه ای از ساحل قرار دارد. هتل اینترنشنال دارای 21 کافه و 2 رستوران می باشد، در رستوران های هتل اینترنشنال غذاهای لذیذ و متنوعی طبخ می شود که می تواند ذائقه های متفاوت را راضی نگه دارد.
امکانات اتاق های هتل اینترنشنال این هتل دارای 325 اتاق استاندارد و تعدادی سوییت های زیبا و لوکس با چشم اندازی از پارک و دریا می باشد. اتاق های این هتل دارای امکاناتی از قبیل: اینترنت رایگان (WI-FI)، بالکن اختصاصی، تلویزیون، سیستم تهویه مطبوع، یخچال و . . . می باشد.

هتلی که از اقامت در آن پشیمان نمی شوید
دیگر امکانات هتل اینترنشنال از دیگر امکانات هتل اینتر نشنال می توان به: استخر روباز و سرپوشیده، خشکشویی، رستوران و کافه، سالن بدنسازی و ماساژ، سونا و جکوزی، صرافی و مرکز خرید اشاره کرد که برخی از این خدمات به صورت رایگان در اختیار مسافران هتل قرار می گیرد.

هتلی که از اقامت در آن پشیمان نمی شوید

همچنین اتاق مادون قرمز و حمام بخار از دیگر امکاناتی است که در صورت پرداخت شارژ در اختیار مسافرین قرار می گیرد.

هتلی که از اقامت در آن پشیمان نمی شوید
چرا هتل اینترنشنال؟ با توجه به امکانات و موقعیت مکانی هتل اینترنشنال می توان گفت که این هتل پنج ستاره یکی از بهترین گزینه ها برای گذراندن اوقات فراغت و مسافرت شما در بلغارستان می باشد، هم چنین نمای زیبای دریا و باغ بزرگ این هتل می تواند سفری دلپذیر و فراموش نشدنی را در تور بلغارستان برای شما رقم بزند.