جاذبه های دیدنی در مرکز شهر کوالالامپور

شهر کوالالامپور پایتخت مالزی جاذبه‌های طبیعی، تاریخی و فرهنگی بسیاری را در دل خود جای داده است. بوکیت بینتانگ، به دلیل وجود مراکز خرید و رستوران‌های متعدد، پربازدیدترین منطقه کوالالامپور است. پتالینگ نیز خیابان جذابی است که به نوعی محله چینی های کوالالامپور محسوب می شود. از جمله دیگر اماکن مورد توجه گردشگران برج های دوقلوی پتروناس ، آکواریوم klcc و همین طور پارک klcc می باشد که همگی در کنار هم قرار دارند و بهتر است برای بازدید از آنها یک روز از سفر خود را اختصاص دهید.
برج‌های دوقلوی پتروناس | کی‌ال‌سی‌سی برج های 88 طبقه پتروناس یکی از بلندترین سازه های ساز بشر می باشد. این ساختمان، بر مبنای پنج رکن اصلی دین اسلام بنا نهاده شده است ، که در شکل‌های مدور برج‌ها کاملا قابل رویت هستند. یکی از تفریحات و سرگرمی های اصلی در سفر به کوالالامپور بازدید از درون این برجها است فقط نباید فراموش کنید که صبح زود برای خرید بلیط به این منطقه بروید وگرنه باید بیشتر وقت تور مالزی خود را در صف طولانی خرید بلیط بگذرانید. ظرفیت این برج ها برای بازدید محدود است و زمانی که تمام بلیط ها فروخته شد باید منتظر بمانید تا روز بعد بتوانید از درون برج ها دیدن کنید.

جاذبه های دیدنی در مرکز شهر کوالالامپور
بی بی کی‌ال‌سی‌سی | BBKLCC مجموعه فروشگاهی و مدرن بی بی کی‌ال‌سی‌سی، که از بوکیت بینتانگ تا مرکز شهر کوالالامپور گسترده شده، با گزینه‌های بی شمار مد و پوشاک و انواع و اقسام رستوران ها و فروشگاه های کوچک و بزرگ و همین طور انواع سرگرمی ها یکی از بهترین مکان ها برای خرید و سرگرمی در کوالالامپور محسوب می شود. تنوع بسیار برندهای بین المللی و همین طور برندهای مرغوب محلی در کنار انواع و اقسام پوشاک ارزان قیمت، این منطقه را به نقطه پایانی برای خرید در سفر تبدیل کرده است.

جاذبه های دیدنی در مرکز شهر کوالالامپور
برج کی ال کوالالامپور | KL Tower با پرداخت 8 رینگت می توانید به بالاترین طبقه برج مخابراتی کوالالامپور بروید و مناظر شهر مدرن و زیبای کوالالامپور را از بالای این برج نظاره کنید. فرصت میل غذا در رستوران 360 درجه این برج در طبقات بالایی را از دست ندهید.

جاذبه های دیدنی در مرکز شهر کوالالامپور
آکواریا کی‌ال‌سی‌سی | Aquaria KLCC آکواریوم klcc که زیر برج های دوقلوی پتروناس و در کنار مرکز خرید سریا قرار گرفته است مکان مناسبی برای گذران اوقات خانواده هایی است که فرزندانشان مدام بهانه خرید انواع و اقسام کالاها و اسباب بازی های مختلف را می گیرند. در این آکواریوم کودکان شما از تونل های شیشه ای عبور می کنند در حالی که بالای سر آنها انواع ماهی های بزرگ و کوچک در حرکت هستند.

جاذبه های دیدنی در مرکز شهر کوالالامپور