برترین رستوران های سن پترزبورگ | بخش دوم

در بهترین رستوران های سن پترزبورگ غذاها و میان وعده های روسی و بین المللی را در کنار همراهانتان صرف کنید و بهترین خاطره ها از سفرتان را با طعم و بوی خوش غذا در فضاهایی صمیمی و دوست داشتنی در ذهنتان ثبت کنید.
رستوران چخوف | Chekhov این رستوران علیرغم اینکه ظاهرش از خیابان، عادی به نظر می‌رسد اما فضای داخلی جذابش، یک خانه‌ی ییلاقی روسی قرن نوزدهمی را تداعی می‌کند و محیطی فوق‌العاده برای صرف یک وعده‌ی غذایی لذیذ است. منو (صرف نظر از لباس کارکنان) بسیار سنتی است و غذاهای کلاسیک روسی نظیر «گوشت تازه ... به سبک استروگانف» دارد که با عشق تهیه می‌شود.

آدرس: روسیه، سن پترزبورگ، خیابان پتروپاولوسکایا 4

تلفن: +78122344511

قیمت: مبلغ اصلی 1110-590 روبل

ساعات کار: ظهر-23:00

برترین رستوران های سن پترزبورگ | بخش دوم
رستوران سوپ وینو | Soup Vino این مکان کوچک، رؤیای عشاق غذا است. غذاهای ویژه‌ی تازه‌ی روزانه نظیر سالاد آرتیشو و گازپاچو، طیف زیاد سوپ‌های تازه آماده‌شده را کامل می‌کنند. چند غذا از نوع پاستا و پانینی لذیذ نیز وجود دارد که به شکل بیرون‌بر یا در همان ساختمان چوبی زیبا می‌توان از آن‌ها لذت برد.

آدرس: روسیه، سن پترزبورگ، خیابان کازانسکایا 24 (Kazanskaya)

تلفن: +78123127690

قیمت: مبلغ اصلی 410-310 روبل

ساعات کار: ظهر تا 23:00

برترین رستوران های سن پترزبورگ | بخش دوم
رستوران بازار اصلی‌ترین شعبه‌ی این رستوران زنجیره‌ای کوچک که با غذاهای متعدد که به شکل تازه در همان لحظه‌ی سفارش پخته می‌شوند، حال و هوایی درجه یک به مفهوم رستوران سلف‌سرویس می‌دهد. طراحی امروزی این فضای چند سطحی بسیار جذاب است که آن را به مکانی عالی برای درنگ بدل می‌کند، خصوصاً اگر در خوردن یکی از دسرها یا کوکتل‌های سرو شده در طبقه‌ی اول افراط کنید.

آدرس: روسیه، سن پترزبورگ، میدان نِفسکی 24

قیمت: مبلغ اصلی 300-200 روبل

ساعات کار: 9:00 تا 18:00

رستوران دام بیت | Dom Beat انگار نام‌گذاری جالب‌ترین بار، سالن پذیرایی و رستوران سن پترزبورگ به نام فروشگاه همه‌منظوره‌ی زمان شوروی و بعد پوشاندن یونیفرم‌های سفارشی کارخانه به تن کارکنان شبه‌مدل آن کافی نبوده است، چون منوی شیک و پر و پیمان و فضای داخلی سرخوشانه‌ی قدیمی و جو عالی نیز اضافه می‌شوند تا اینجا را به یکی از بهترین‌ انتخاب‌ها برای غذا خوردن در شهر بدل کنند.

علاوه بر صبحانه‌های عالی (تا 19 سرو می‌شود)، انتخاب‌های زیادی برای غذا وجود دارد، از درجه ‌یک‌ترین خوراک آسیایی گرفته (کاری قرمز تای، چیکن تیکا ماسالا) تا برداشت‌های مدرن از غذاهای روسی و فست‌فودهای بین‌المللی. وعده‌ها زیاد نیستند اما اگر گرسنه باشید، می‌توانید دو تا سفارش دهید.

آدرس: روسیه، سن پترزبورگ، خیابان رازیژایا 12 (Razyezzhaya)

قیمت: مبلغ اصلی 500-300 روبل

برترین رستوران های سن پترزبورگ | بخش دوم
رستوران یات این رستوران سبک کلبه‌های خارج از شهر که در مکانی عالی در نزدیکی آرمیتاژ قرار دارد، منوی بسیار جذابی از غذاهای سنتی دارد که با آرامش عرضه می‌شوند. سوپ اسچی (Shchi) (با پایه‌ی کلم) عالی است و آن‌ها طیف وسوسه برانگیزی از ودکاهای خوش‌طعم ارائه می‌کنند. یک محوطه‌ی خوب برای کودکان نیز وجود دارد که خرگوش‌هایی در آنجا هستند که بچه‌ها می‌توانند به آن‌ها غذا بدهند.

ظروف سفالی رنگ‌شده با دست نیز برای فروش موجود هستند و سوغاتی‌های بسیار خوبی محسوب می‌شوند.

آدرس: روسیه، سن پترزبورگ، نب رِکی مویکی 16 (nab reki Moyki)

تلفن: +78129570023

قیمت: مبلغ اصلی 500 روبل

ساعات کار: 11:00 تا 23:00

برترین رستوران های سن پترزبورگ | بخش دوم