برترین رستوران های وارنا

به گفته برخی از حرفه ای ترین مسافران و ماجراجویان؛ غذا جذاب ترین بخش سفر محسوب می شود. در سفر به بلغارستان و شهر وارنا از لیستی که در ادامه آماده است استفاده کنید تا بهترین خاطرات از غذاهای وارنا در ذهن شما ثبت شود.
رستوران استاریا چینار | Stariya Chinar

این بهترین شکل غذای سیاه‌پوستان بالکان است. بره‌ی پخته را امتحان کنید که طبق دستور بلغاری قدیمی تهیه شده است، یا دنده‌ی خوک باربیکوشده‌ی مقدس؛ سالادهای با تزیینات زیاد هم وجود دارد. فضای بیرون در هوای آزاد، در تابستان‌ها بسیار دلپذیر است؛ وقتی هوا خنک‌تر است، در فضای داخلی سنتی باقی بمانید.

آدرس: بلغارستان، وارنا، خیابان پریسلاو 11

تلفن: +35952949400

قیمت: 19-7 لو

ساعات کار: 8:00 تا نیمه‌شب

برترین رستوران های وارنا
رستوران مستر بابا | Mr Baba گرایش ساحلی به رستوران‌های کشتی‌شکل جدید، با این کشتی به گل نشسته‌ی سوراخ در انتهای ساحل و خارج از پریمورسکی و در نزدیکی بندر، به وارنا رسیده است. منویی گران اما خوشمزه از غذاهایی با ماهی و استیک دارد، نظیر ماهی خاردار، قزل‌آلا و ماهی آب‌فام.

آدرس: بلغارستان، وارنا

تلفن: +35952614629

قیمت: مبلغ اصلی 25-10 لو

ساعات کار: 8:00 تا نیمه‌شب

برترین رستوران های وارنا
رستوران دام نا آرکیتِکتا | Dom na Arkitekta «خانه‌ی معمار» یک ساختمان قدیمی چوبی زیبا به سبک دوران احیاست که حیات پردرخت آن، محبوب گربه‌های محلی است. گوشت کبابی، استیک و سالاد در این منو وجود دارند، به علاوه‌ی خوراک‌های لذیذ سنتی نظیر سنگدان مرغ به همراه پیاز.

آدرس: بلغارستان، وارنا، خیابان موسالا 10

قیمت: مبلغ اصلی 10-4 لو

رستوران مورسکو کونچه | Morsko Konche «اسب دریایی» یک پیتزافروشی ارزان و شاد با یک منوی بزرگ است که تمام استانداردها و همچنین نوآوری‌ها و ابتکارات خود را دارد: پیتزای عجیب و غریب به همراه موز و بلوبِری.

آدرس: بلغارستان، وارنا، میدان نِزاویسیموست

قیمت: پیتزاها 10-5 لو

برترین رستوران های وارنا
رستوران پری موناهینیت | Pri Monahinite در حیاط یک کلیسای کوچک، مکانی درجه‌یک برای بره‌ی کبابی، گوشت خوک گریل‌شده و دیگر اقلام گوشتی قرار دارد. فهرست بلند و بالایی از شراب‌ها را نیز دارد.

آدرس: بلغارستان، وارنا، خیابان پریمورسکی 47

تلفن: +359611830

قیمت: مبلغ اصلی 20-8 لو

برترین رستوران های وارنا
بیسترو دراگومن | Bistro Dragoman این مکان کوچک دلپذیر، در غذاهای دریایی و طبخ ماهی‌هایی که محلی‌ها گرفته‌اند، تخصص دارد. با توجه به اینکه اینجا بالکان است، گوشت گریل‌شده نیز در منو وجود دارد.

آدرس: بلغارستان، وارنا، خیابان دراگومن 43

تلفن: +35952621688

قیمت: 16-4 لو

ساعات کار: 10:00 تا 23:30

برترین رستوران های وارنا

رستوران تروپس کاشتا | Trops Kashta این شعبه از رستوران‌های زنجیره‌ای سلف‌سرویس قابل اعتماد، مکانی ایده‌آل برای غذاهای ارزان ساده نظیر سوسیس و لوبیا، دنده‌ی مرغ و موساکا است. منویی وجود ندارد؛ فقط به هر چه که میل دارید، اشاره کنید.

آدرس: وارنا، بلغارستان، خیابان کنیاز بوریس 48

قیمت: هر پرس 5-3 لو

رستوران تاناسی | Tanasi فضای داخلی این رستوران یونانی دلپذیر، با پارچه‌ی کتان سفید تازه مزین شده است، محل نشستن فضای بیرون آن کمتر رسمی است. غذاهای اصلی شامل بادمجان شکم‌پر، بره‌ی کبابی، خرگوش و ماهی‌های مختلف می‌شود و یک مجموعه‌ی سه‌بخشی عالی برای ناهار به بهای 5 لو نیز دارد.

آدرس: وارنا، بلغارستان، خیابان براتیا شکورپیل 16

تلفن: +35952601138

قیمت: مبلغ اصلی 15-5 لو

رستوران دی واین | Di Wine این رستوران رسمی اما دوستانه، بهترین غذاخوری وارنا است، منویی بزرگ از خوراک وسوسه‌برانگیز نظیر دنده‌ی بره، استیک دسته‌دار، مرغ، سالمون و قزل‌آلا و غذاهای ارزان‌تر باربیکوشده دارد. نوشیدنی های زیادی برای امتحان‌کردن هم وجود دارد.

آدرس: وارنا، بلغارستان، خیابان براتیا شکورپیل 2

قیمت: مبلغ اصلی 30-12 لو