برترین رستوران های مسکو | بخش اول

در خیابان های تاریخی و زیبای مسکو قدم بزنید. جاذبه های تاریخی و باشکوه مسکو هر گردشگری را به وجد می آورد و لذت سفر شما در مسکو کامل نمی شود مگر اینکه در یکی از بهترین رستوران های این شهر غذا میل کنید.
رستوران همانند غذا خوردن | As Eat Is ما عاشق فضای داخلی ساده و شیک و ترکیبی، با بافت ناهماهنگ، قفسه‌های کتاب به زیبایی چیده شده و تزیینات درجه‌یک هستیم. حتی بیشتر از آن، عاشق خوراک فصلی معاصر هستیم که نگاه‌کردن به آن لذت‌بخش و خوردنش کاری مقدس است. از آن نوع غذاهایی است که معمولاً خرج زیادی برمی‌دارد اما قیمت‌هایش منطقی هستند. جناس دوزبانه‌ی نام این مکان نیز بیشتر ما را عاشق خودش می‌کند.

آدرس: روسیه، مسکو، تریوخ‌پرودنی، پلاک 11/13

تلفن: +74956995313

قیمت: مبلغ اصلی 900-500 روبل

ساعات کار: ظهر تا نیمه شب

برترین رستوران های مسکو | بخش اول
رستوران لاوکا-لاوکا | Lavka-Lavka به پورتلند روسی خوش آمدید. تمام غذاهای اینجا ارگانیک است و از مزارع کوچکی می‌آید که می‌توانید مطمئن باشید که تمام بره‌ها و جوجه‌ها در آنجا، قبل از اینکه در بشقاب شما سرو شوند، زندگی شادی داشته‌اند. صرف نظر از کنایه، اینجا مکان خوبی برای خوردن نمونه غذاهای محلی پخته‌شده به سبک بداهه‌ی جالبی است.

هر یک از اقلام موجود در منو به کشاورزی منفرد نسبت داده می‌شود. جغرافیای آن از روسیه‌ی مرکزی تا ساخالین (Sakhalin) گسترده است. آبجوی انگلیسی و انواع مختلف آبجوی کم الکل روسی (کواس kvass) (نوشیدنی نان چاودار تخمیر شده) که در مزارع نزدیک مسکو تولید می‌شوند، به طور خاص موردتوجه هستند. این رستوران فروشگاهی عالی دارد (اگرچه گران) که محصولات مزرعه را می‌فروشد.

آدرس: روسیه، مسکو، خیابان پترووکا 21، str 2

تلفن: +79031155033

قیمت: ظرف‌های 600-400 روبلی

ساعات کار: 10:00 تا 24:00 یکشنبه تا پنج‌شنبه، 10:00 تا 1:00 بامداد جمعه تا شنبه

برترین رستوران های مسکو | بخش اول
رستوران شاورما ریپابلیک | Shwarma Republic ایکاش خاورمیانه مانند منوی این مغازه‌ی عالی شاورما بود که در آن شاورمای «لبنانی»، «سوری» و «اسرائیلی» با صلح و آرامش کنار هم زندگی می‌کردند. اصالت در اینجا مسئله نیست – مالکان سبک خود را ابداع کرده‌اند که بر اساس آن شاورما مانند استوانه‌های به لحاظ هندسی بی‌نقصی به نظر می‌رسد که با فلافل، گوشت، سالاد و خیار شور پر می‌شود. اینجا درست در ورودی باغ آرمیتاژ قرار دارد.

ایده‌آل برای ناهار روی نیمکت پارک.

آدرس: روسیه، مسکو، باغ‌های آرمیتاژ

قیمت: مبلغ اصلی 250 روبل

برترین رستوران های مسکو | بخش اول
رستوران زوپِریا | Zupperia این غذاخوری ساده و بی‌پیرایه که طوری طراحی شده است که مانند پیوندی از شهری اروپایی از دنیای قدیم به نظر برسد، توسط یک سرآشپز مشهور محلی به نام ویلیام لمبرتی (William Lamberti) اداره می‌شود. منوی مینیمال این غذاخوری شامل سوپ، بروشتا و سالاد می‌شود. در نگاه اول به نظر می‌رسد تنها یک میز دراز و طویل وجود دارد، اما در طبقه‌ی پایین جای بیشتری برای نشستن وجود دارد. امکان بیرون‌بر نیز وجود دارد.

آدرس: روسیه، مسکو، خیابان سادووایا، ساموتِچنایا 20

تلفن: +79153918309

قیمت: مبلغ اصلی 300-250 روبل

ساعات کار: 8:00 تا 23:00

برترین رستوران های مسکو | بخش اول