برترین رستوران های سن پترزبورگ | بخش اول

در بهترین رستوران های سن پترزبورگ غذاها و میان وعده های روسی و بین المللی را در کنار همراهانتان صرف کنید و بهترین خاطره ها از سفرتان را با طعم و بوی خوش غذا در فضاهایی صمیمی و دوست داشتنی در ذهنتان ثبت کنید.
رستوران تِپلو | Teplo رستوران اصیل و بسیار مشهور تِپلو همه چیز را به بهترین شکل دارد. سرک کشیدن به خود محل، با اتاق‌های کوچک متعدد و سوراخ و سنبه‌های فراوان، بسیار سرگرم‌کننده است. خدمات به شکلی گرم و سریع (وقتی که چندان شلوغ نباشد) و با چابکی ارائه می‌شوند، منوی مبتکرانه‌ی متمایل به غذاهای ایتالیایی، برای هر سلیقه‌ای چیزی دارد. معمولاً به رزرو نیاز است، پس از قبل تماس بگیرید.

رستوران پر از اثاثیه‌ی غیرمنتظره است، از فوتبال دستی گرفته تا اتاق بازی کودکان. غذاها از سراسر جهان هستند و انتخاب‌های گیاهخواری زیادی وجود دارد، صبحانه نیز روزانه از 9 صبح تا ظهر سرو می‌شود.

آدرس: روسیه، سن پترزبورگ، خیابان 45 بولشایا مورسکایا

تلفن: +78125701974

قیمت: مبلغ اصلی 650-250 روبل

ساعات کاری: 9:00 صبح تا نیمه‌شب

برترین رستوران های سن پترزبورگ | بخش اول
رستوران دیو گاستروبار | Duo Gastrobar این رستوران پرنور که با آباژورهای چوبی و شیشه‌ای زیبا تزئین شده است، مکانی عالی برای صرف غذا در آرامشی جادویی و زیباست. منوی ترکیبی کوتاه غذاهای آن عالی است، لذت‌های باورنکردنی نظیر موس پنیر گورگونزولا و میوه‌ی گل ساعتی و سالمون با کینوآ و ماسکارپونه. انتخاب‌های متعارف‌تر نیز وجود دارد، نظیر ریزوتو، پاستا و سالادهای مختلف.

رستوران معروف دیو گاستروبار با دو سرآشپز اداره می‌شود که در سراسر جهان کار کرده‌اند. این رستوران بهترین مکان برای تجربه‌ی طعم‌ها و ترکیب‌های جدید در فضایی دلپذیر و دوستانه است. و همین طور فضای خوبی برای خوردن کیک و قهوه در طول بعدازظهر نیز می‌باشد. از آنجایی که این رستوران معمولا شلوغ است و ظرفیت میزها تکمیل بنابراین رزرو میز ایده‌ی خوبی است.

آدرس: روسیه، سن پترزبورگ، خیابان کیروکنایا 8A

تلفن: +78129945443

قیمت: مبلغ اصلی 500-200 روبل

ساعات کار: 13:00 تا نیمه‌شب، جمعه و شنبه تا ساعت 2:00 بامداد

برترین رستوران های سن پترزبورگ | بخش اول
رستوران کوریوشکا | Koryushka کوریوشکا که با خمیر سبک پوشانده شده و در روغن سرخ می‌شود، غذای خاص روس ها در ماه آوریل در سن پترزبورگ است، اما شما می‌توانید در این رستوران آرام‌بخش پیشرفته در کنار دژ پیتر و پل، در تمام طول سال این ماهی کوچک را بخورید. در این منو غذاهای گرجی بسیار خوشمزه‌ی دیگری نیز وجود دارند که مناظر حیرت‌انگیز آن سوی رودخانه نِوا را کامل می‌کنند.

آدرس: روسیه، سن پترزبورگ، پتروپاولوسکایا کریپوست 3، جزیره‌ی زایاچی

تلفن: +78129179010

قیمت: مبلغ اصلی 500 روبل

ساعات کار: 13:00 تا نیمه‌شب

برترین رستوران های سن پترزبورگ | بخش اول
رستوران اوبید بوفه | Obed Bufet رستوران اوبید بوفه دقیقاً همان چیزی که سن پترزبورگ به آن نیاز دارد؛ یک کافه‌تریای جالب و مرکزی و با مدیریت خوب که موفق‌ترین گروه رستورانی سن پترزبورگ آن را اداره می‌کند. در اینجا طیفی استثنایی از سالادها، سوپ‌ها، ساندویچ‌ها، پیتزاها و غذاهای گوشتی را می‌یابید. حتی تا ظهر و بعد از ساعت 21:00 تخفیف 50 درصدی وجود دارد که معامله‌ای بسیار عالی است (ساعت 9 شب به این رستوران بروید وگرنه غذایی باقی نمی‌ماند).

آدرس: روسیه، سن پترزبورگ، مرکز نِفسکی، میدان نِفسکی 114طبقه پنجم

قیمت: مبلغ اصلی 200-100 روبل

ساعات کار: 10:00 تا 23:00

برترین رستوران های سن پترزبورگ | بخش اول
رستوران و کافه دِکابریست | Dekabrist کافه‌ای شیک، مدرن و آراسته که فاصله‌ی کمی با کلیسای جامع سن ایزاک دارد و آن‌قدر خوب است که واقعی به نظر نمی‌رسد. منوی آن ساده اما ترکیبات شگفت انگیزی شامل برگر، سالمون گریل‌شده، شنیسل خوک، فلافل و طیفی از سالادها و دسرها می‌شود و علیرغم نورپردازی که شبیه اتاق بازجویی است، فضایی راحت و دوستانه دارد.

آدرس: روسیه، سن پترزبورگ، خیابان یاکوبوویچا 2

قیمت: مبلغ اصلی 500-300 روبل

ساعات کار: 8:00 تا 23:00

برترین رستوران های سن پترزبورگ | بخش اول