مراکز خرید لوکس و دیدنی دبی

وجود مراکز خرید بی شمار در دبی، امروزه این امیرنشین کوچک را به یکی از مقاصد عمده گردشگران عاشق خرید تبدیل کرده است. مراکز خریدی که علاوه بر عرضه برترین برندهای دنیا، امکانات سرگرمی و تفریحی متفاوتی را نیز برای بازدیدکنندگان به وجود آورده اند.
مرکز خرید دبی | دبی مال مرکز خرید دبیف مرکز خرید اصلی این شهر است و راه ورودی به برج خلیفه و آکواریوم دبی است. اگر به دنبال گزینه‌های تفریحی بیشتر هستید، پیست اسکی روی یخ، محوطه بازی و مجتمع سینمایی نیز در این مرکز وجود دارد.

مراکز خرید لوکس و دیدنی دبی

گزینه‌های خرید و غذاخوری بسیار زیاد است و تقریبا همیشه رویدادهای ویژه نظیر موسیقی زنده و نمایش‌های مُد در این مرکز خرید مشاهده می‌شوند. مشهورترین این موارد فستیوال سالانه خرید دبی در ژانویه و فوریه و فستیوال شگفتانه‌های تابستانی دبی در جولای و آگوست است که اگر بدنبال خرید هستید تور دبی خود را در این تاریخ ها تهیه کنید.

آدرس: جاده دوحه، خروجی بزرگراه شیخ زائد

وب سایت:www.thedubaimall.com

مراکز خرید لوکس و دیدنی دبی
مرکز خرید امارات | امارات مال مرکز خرید امارات یکی از مشهورترین مراکز خرید این شهر است که ساختمان حیرت‌انگیز (و سورئال) اسکی دبی داخل آن قرار دارد.

مراکز خرید لوکس و دیدنی دبی

پیست اسکی سرپوشیده با تله‌سی‌یژ و محوطه پنگوئن کامل می‌شود که همواره دمای آن 4- درجه سلسیوس است. یک مجتمع سینمایی و مرکز تفریح خانوادگی نیز به همراه تعداد زیادی سواری با افراد بزرگ و کوچک وجود دارد. فرصت خرید و گزینه‌های غذاخوری نامحدود هستند و هر نوع خوراک جهانی که تصورش را بکنید، در اینجا یافت می‌شود.

ساعات بازدید: شنبه-چهارشنبه 10:00 تا 13:00، پنجشنبه-جمعه 10:00 تا 14:00

آدرس: بزرگراه شیخ زائد

وب سایت:www.malloftheemirates.com

مراکز خرید لوکس و دیدنی دبی

مرکز خرید دیره سیتی سنتر دیره سیتی سنتر بیش از 300 فروشگاه، تعداد زیادی رستوران و مرکز تفریحی کودکان را در خود دارد. اینا مرکز خرید محبوبی در شهر است که آخرهفته‌ها پر از ازدحام و شلوغی است. اگر قصد بازدید دارید، تلاش کنید که برنامه‌ی خود را برای وسط هفته تنظیم کنید تا این مرکز زیاد شلوغ نباشد.

مراکز خرید لوکس و دیدنی دبی
بازار روباز دیره دیره در کرانه‌ی شمالی خور دبی واقع شده است و خیابان‌های پیچ در پیچ اینجا ملغمه‌ی ملیت‌های مختلفی هستند که دبی را موطن خود تلقی می‌کنند. در ساحل، لنج‌های باستانی با پس‌زمینه‌ی بانک‌ها، هتل‌ها و ساختمان‌های مدرن اداری، محموله بارگیری و تخلیه می‌کنند. دیره برای مسافران بیشتر به خاطر بازارهای روباز سنتی اش مشهور است که کل روز پر از خریدار هستند. بازار طلای دیره به بزرگ‌ترین بازار طلای جهان مشهور است و به همین دلیل است که به دبی لقب «شهر طلا» را داده اند. جواهرات از هر نوعی و با طرح‌های متنوع از سنتی تا مدرن موجود هستند و گزینه‌های زیادی برای سفارشی‌کردن طرح شما وجود دارد.

بازار روباز ادویه دیره با غرفه‌هایی پر از کیسه‌های کندر، زیره سبز، پاپریکا، زعفران، سماق و آویشن و همچنین چوب عود معطر، گلاب و عود، هر نوع ادویه‌ی قابل تصوری را می‌فروشد. این بازار در دهه 1830 تاسیس شد و گذرگاه‌های سرپوشیده چوبی بازسازی‌شده و بادگیرهایش معروف هستند. برای داشتن تجربه‌ای نه چندان گردشگرانه، به بازار ماهی بروید که می‌توانید اتفاقات محلی زیادی را در آنجا مشاهده کنید.

مراکز خرید لوکس و دیدنی دبی