شهرهایی که در بهار باید طبیعت آن را به آغوش کشید

فصل بهار با آسمان آبی، شکوفه‌های رنگارنگ و درختان سرسبز کلکسیون کاملی از تمام زیبایی‌هاست. به علت همین زیبایی هاست که سفر در بهار لذت دیگری دارد، خصوصا که مقصد جایی برای در آغوش کشیدن این زیبایی‌ها باشد. برای شناختن چهار مقصد گردشگری برتر در سفر بهاری خود با ندای ارژنگ هماهنگ باشید.
اوزاکا (ژاپن) پدیده طبیعی شناخته شده هانامی یا جشن شکوفه ‌های گیلاس، کافی است تا شهر اوزاکا در ژاپن را به عروس بهار تبدیل کند. در اوزاکا هزاران درخت گیلاس وجود دارد که با شکوفه‌های خود در بهار زیبایی خاصی را به باغ‌ها و پارک‌های پرشمار شهر می‌بخشند. در بهار شما می توانید قلعه تاریخی این شهر را بر روی دریایی از شکوفه های زیبا ببینید و یا در زیر سایبانی صورتی رنگ در پارک یادبود اوزاکا قدم بزنید. بهترین زمان برای سفر به اوزاکا و دیدن شکوفه‌های گیلاس، ۳۰ مارس تا ۱۳ آوریل است.

شهرهایی که در بهار باید طبیعت آن را به آغوش کشید
النتیجو (پرتغال) اگر به پیاده‌روی ساحلی در آب‌وهوایی بهاری علاقه‌مند هستید، سفر بهاری به منطقه النتیجو در غرب اروپا می‌تواند مقصد مناسبی برایتان باشد. النتیجو یک منطقه کوچک ساحلی با قدمت تاریخی فراوان است که به دلیل دریای آبی نیلگون، صخره های زیبا و گل های معطر در بهار، منظره های دل فریبی را برای بینندگان ایجاد می کند. منطقه النتیجو (Alentejo) در بهار به دلیل بازگشت لک لک ها و صید ماهی توسط ماهیگیران زیبایی‌های خاصی دارد. پیاده روی و گردش در ساحل این منطقه می تواند خستگی تان را رفع کند و خاطرات فراموش نشدنی بسیاری را برایتان رقم بزند.

شهرهایی که در بهار باید طبیعت آن را به آغوش کشید
آمستردام (هلند) با دمیده شدن روح توسط گل های رنگارنگ، آمستردام دوباره در بهار زنده می شود و جان تازه ای به خود می گیرد. در شهر آمستردام شما می توانید برای حمل و نقل از کانال های آبی این شهر استفاده کنید و در بیرون و داخل شهر به قایق سواری بپردازید، هم چنین برای تماشای زیبایی های عروس اروپای غربی با سفری 25 کیلومتری به کوکنهوف که زادگاه گل های لاله ی رنگارنگ و غنچه های دل فریب می باشد بروید و نظاره گر گوشه ای از بهشت در این شهر زیبا باشید.

شهرهایی که در بهار باید طبیعت آن را به آغوش کشید
جاده رومانتیک (آلمان) فرهنگ غنی، طبیعت بکر و مهمان نوازی سه مشخصه ی بارز این جاده ی زیبا در 60 سال اخیر بوده است. جاده رمانتیک (Romantic Road) به عنوان محبوب ترین جاذبه گردشگری برای گذراندن تعطیلات در کشور آلمان می باشد، همواره سفر در این جاده رویایی است و بی شک سفری عاشقانه و به یاد ماندنی را برای هرکس رقم خواهد زد. پیمودن این مسیر 400 کیلومتری از وورتسبورگ (Würzburg) به فوسن (Füssen) با پای پیاده، دوچرخه و یا با ماشین، فرقی نمی‌کند لذتی فراموش نشدنی دارد زیرا در طول مسیر خانه های چوبی، باغ های انگور و قلعه های افسانه ای را خواهید دید که محال است خاطره ی آن تا مدت ها از ذهن تان پاک شود.

شهرهایی که در بهار باید طبیعت آن را به آغوش کشید