با این نکات خواب راحتی در هواپیما داشته باشید

یکی از مشکلاتی که در سفر با هواپیما مخصوصا در پروازهای طولانی برای برخی از مسافران به وجود می آید نحوه خوابیدن در هواپیما است. خوابیدن در هواپیما مخصوصا در پروازهای اکونومی به دلیل کمبود فضا برای مسافران مشکلاتی را ایجاد می کند.
ما در ندای ارژنگ با شما نکاتی را در میان می گذاریم تا بتوانید یک خواب راحت و لذت بخش را در حین پرواز تجربه کنید.
1. با خود یک بالشت مسافرتی به همراه داشته باشید. (به همراه داشتن یک بالشت کوچک و نرم این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید سر خود را هنگام خواب بر روی این بالشت قرار دهید. همچنین اگر صندلی شما در کنار پنجره قرار داشته باشد می توانید با قرار دادن بالشت در گودی پنجره تکیه گاه نرم و راحتی برای سرتان ایجاد کنید و خوابی راحت را تجربه کنید.)

با این نکات خواب راحتی در هواپیما داشته باشید
2. از گوش بند استفاده کنید. (یکی از بهترین کار هایی که افراد حساس به سر و صدا می توانند برای خوابیدن انجام دهند استفاده از گوش بند است که از شنیدن سر و صدای مسافرین، مهمان داران و موتور هواپیما جلوگیری می کند و می تواند خواب بدون مزاحمتی را برایتان به ارمغان بیاورد.)
3. از چشم بند مخصوص خواب استفاده کنید.

با این نکات خواب راحتی در هواپیما داشته باشید
4. از قرص های خواب آور استفاده کنید. (خوردن قرص خواب آور برای افرادی که در سفر به سختی می خوابند بهترین روش برای داشتن خوابی راحت در هنگام پرواز است. البته باید به این نکته توجه داشت که قرص های مورد استفاده از داروهای غیر مجاز کشور مقصد نباشد و عوارض جانبی خطرناکی برای مصرف کننده نداشته باشد.)
5. اگر فردی هستید که با کمی سر و صدا می خوابید هنگام خواب در هواپیما به آهنگ های ملایم گوش دهید، گوش دادن آهنگ در حین خواب علاوه بر ایجاد آرامش نسبی می تواند از صدا های آزار دهنده که ممکن است خواب شما را به هم بزند جلوگیری کند.

با این نکات خواب راحتی در هواپیما داشته باشید