چگونه از اتلاف وقت در فرودگاه جلوگیری کنیم ؟؟؟

پریدن از صف Check in، سبقت از صف کنترل امنیتی و همراه نداشتن جواهرات و زیورآلات فلزی در هنگام عبور از گیت از جمله مواردیست که می توانیم با رعایت آن از اتلاف وقت در فرودگاه جلوگیری کنیم.

پریدن از صف Check in

در بعضی از فصل های سال ممکن است به دلیل حجم بالای مسافرین گیت های چک این بسیار شلوغ باشند، از این رو ممکن است شما مجبور باشید در صف های طولانی برای چک این بایستید. برای رهایی از این صف های شلوغ به شما پیشنهاد می کنیم به جای این که در صف منتظر بمانید تا نوبت چک این شما برسد در کافی شاپ یا گوشه ای با خیال راحت به استراحت بپردازید تا مسافرین پرواز شما به طور کامل چک این را انجام دهند، در این زمان شما می توانید بدون نیاز به این که در صف بایستید به جلو صف رفته و کار خود را انجام دهید.

چگونه از اتلاف وقت در فرودگاه جلوگیری کنیم ؟؟؟

سبقت از صف کنترل امنیتی

در هنگام ایستادن در صف کنترل امنیتی در فرودگاه برای جلوگیری از اتلاف زمان و گذشتن آسان از این صف پیشنهاد می کنیم در هنگام برخورد با مامورین بسیار مودبانه صحبت کنید و در خواست های خود را به صورت بسیار مودبانه مطرح فرمایید.

چگونه از اتلاف وقت در فرودگاه جلوگیری کنیم ؟؟؟

همراه نداشتن جواهرات و زیورآلات فلزی در هنگام عبور از گیت

هنگام عبور از گیت ممکن است جواهرات و زیورآلات فلزی شما باعث به صدا در آمدن زنگ خطر گیت شوند، این مسئله سبب می شود مامورین امنیتی شما را تفتیش کنند و باعث به هدر رفتن زمان شما شوند.