زیبا ترین جزایر دنیا برای سفر

هدف از سفر معمولا برای گذراندن اوقاتی خوش و خاطر انگیز می باشد. جزایر زیبا و شگفت انگیز در اقصی نقاط جهان به عنوان بهترین مناطق برای سفر می باشد. لذت بردن در سواحلی زیبا و آرام در آفتاب دل انگیز، جزایر مرجانی شگفت انگیز و آب های تمیز و نیلگون از ویژگی های جزایر می باشد.
با ما در ندای ارژنگ همراه باشید تا برخی از زیباترین جزایر دنیا که مقصد گردشگران فراوانی است را به شما معرفی کنیم.

مالدیو

این کشور دارنده دلربا ترین جزایر در دنیا است. دلیل دلربایی این جزایر را می توان آب های نیلگون و درخشان سواحل جزایر مالدیو دانست که در سواحل تمیز و سفید مناظر خیره کننده ای را به وجود آورده است. مجمع الجزایر مالدیو با 26 جزیره مرجانی خارق العاده در اقیانوس هند واقع شده است. مالدیو را پست ترین خشکی روی کره زمین است که ارتفاع بلند ترین نقطه آن نسبت به آب های آزاد 3 متر است که هر ساله این ارتفاع کاهش می یابد. جزایر مالدیو یکی از محبوب ترین نقاط دنیا برای غواصی در آب های شفاف در کنار صخره های مرجانی دیدنی می باشد. هتل های لوکس و امکانات مدرن تور مالدیو را به یکی از پر طرفدارترین تورها تبدیل کرده است.

زیبا ترین جزایر دنیا برای سفر

بالی

بالی جزیره ای واقع در کشور اندونزی یکی از شاد ترین و پر جنب و جوش ترین سواحل جنوب شرقی آسیا و جهان می باشد. امکانات و شرایط در این جزیره به گونه ای است که می توان بهترین و خاطر انگیز ترین لحظات را تجربه کرد. معابد زیبا آیین بودا، طبیعت بکر و شالیزارهای عجیب، خوردنی های جدید و لذیذ و سواحل جذاب از دیدنی ها و جاذبه های مهم این جزیره می باشد. مناطق عبود، سیمینامک، سانور و کوتا مهم ترین مناطق گردشگری بالی می باشند. آب و هوای استوایی جزیره بالی تور بالی را در لیست جذاب ترین تور های گردشگری قرار داده است.

زیبا ترین جزایر دنیا برای سفر

کاپری

جزیره فوق العاده جذاب کاپری6 کیلومتر طول و 2.5 کیلومتر عرض در جنوب ایتالیا و در نزدیکی شهر ناپل واقع شده است. کاپری یکی از لوکس ترین و پر زرق و برق ترین جزایر دنیا به حساب می آید. صخره های دریایی سر به فلک کشیده و مزارع مزین شده با گل های رنگارنگ بر زیبایی های این جزیره چندین برابر افزوده است. آنا کاپری مرکز این جزیره است که برای رسیدن به آن باید 784 پله را از سطح دریا پشت سر گذاشت. غار آبی Grotta Azzurra از زیباترین جاذبه های کاپری می باشد. یکی از جذاب ترین گشت ها در تور اروپا و تور ایتالیا دیدن جزیره کاپری می باشد.

زیبا ترین جزایر دنیا برای سفر