تور هندوستان (دهلی، آگرا، جیپور)

Mahan Air
هتل
درجه هتل
خدمات
اتاق 2 تخته اتاق 1 تخته کودک با تخت کودک بدون تخت موقعیت مکانی توضیحات
Country Inn
ندای ارژنگ
B.B
Clarks Shiraz
ندای ارژنگ
B.B
Royal Orchid
ندای ارژنگ
B.B

310 دلار

425 دلار

235 دلار

100 دلار

Radisson Blu Delhi
ندای ارژنگ
B.B
Clarks Shiraz
ندای ارژنگ
B.B
Royal Orchid
ندای ارژنگ
B.B

345 دلار

485 دلار

240 دلار

100 دلار

Radisson Blu Delhi
ندای ارژنگ
B.B
Courtyard by Marriott
ندای ارژنگ
B.B
Crowne Plaza
ندای ارژنگ
B.B

365 دلار

530 دلار

290 دلار

100 دلار

The Leela Ambience
ندای ارژنگ
B.B
Courtyard by Marriott
ندای ارژنگ
B.B
Crowne Plaza
ندای ارژنگ
B.B

375 دلار

555 دلار

300 دلار

100 دلار

نرخ اتاق 2 تخته

310 دلار

نرخ اتاق 1 تخته

425 دلار

کودک با تخت

235 دلار

کودک بدون تخت

100 دلار

توضیحات
نرخ اتاق 2 تخته

345 دلار

نرخ اتاق 1 تخته

485 دلار

کودک با تخت

240 دلار

کودک بدون تخت

100 دلار

توضیحات
نرخ اتاق 2 تخته

365 دلار

نرخ اتاق 1 تخته

530 دلار

کودک با تخت

290 دلار

کودک بدون تخت

100 دلار

توضیحات
نرخ اتاق 2 تخته

375 دلار

نرخ اتاق 1 تخته

555 دلار

کودک با تخت

300 دلار

کودک بدون تخت

100 دلار

توضیحات
 • نام تور برنامه ریزی شده:تور هندوستان (دهلی، آگرا، جیپور),
  مدت اقامت:3 شب دهلی، 2 شب آگرا، 2 شب جیپور ,
  تاریخ اعتبار:1397/03/01 الی 1397/05/17,
  خدمات:صبحانه,بیمه مسافرتی,ترانسفر فرودگاهی,راهنمای تور,گشت شهری,اخذ ویزای توریستی,
  شروع قیمت ها از :310 دلار,1.200.000تومان,
  کشور مقصد:هندوستان,
  شهر مقصد:دهلی,آگرا,جیپور,
  خط هوایی:Mahan Air,
  برنامه سفر:
  :
  برنامه ای که پیش رو دارید برنامه سفر ندای ارژنگ در تور دهلی، آگرا و جیپور می باشد.

  روز اول: دهلی

  پس از رسیدن به فرودگاه بین المللی دهلی و انجام تشریفات در هنگام خروج از سالن ترانزیت نماینده ندای ارژنگ را با تابلوی که در واچر مشخص شده ملاقات می کنید و شما از آنجا به هتل انتقال داده می شوید .

  روز دوم: دهلی

  دهلی پایتخت سرزمین شگفتی هاست. دهلی که هندوستان کوچک نیز نامیده می‌شود، یکی از قدیمی‌ترین شهرهای جهان به شمار می رود. حتی با وجود ظاهر مدرن و تازه ای که این روزها از خودش نمایش میدهد، اما روح باستانی شهر همه جا به چشم می آید. روحی باستانی که از میان سال ها تاریخ و هنر مشرق زمین و خاطره ی جنگ های پر سر و صدا برخاسته؛ دهلی یازده بار در طول تاریخش ویران و دوباره ساخته شد تا به شهر دوگانه‌ی مدرن-سنتی امروزی رسیده است.

  بعد از صرف صبحانه، همراه با لیدر فارسی زبان به تور دهلی جدید و قدیم که شامل گشت شهری دروازه هند بنای یاد بود ملّی جنگ که در قلب شهر دهلی نو پایتخت کشور هندوستان واقع شده است. ارتفاع این بنای تاریخی 42 متر و توسط یکی از معماران مشهور بریتانیایی ساخته شده است، کاخ ریاست جمهوری ، RAJ CHAT(MAHATMA GANDI) و منار قطب که 73متر ارتفاع دارد و بلندترین بنای آجری دنیا به شمار می رود، قُطُب منار جزو اولین بناهای عظیم هند و از نمونه‌های بارز معماری هندو-اسلامی است و در آخر به هتل باز می گردیم.

  روز سوم: دهلی / آگرا

  بعد از صرف صبحانه به سمت آگرا که سومین شهر بزرگ در ایالت اوتار پرادش در کشور هندوستان است حرکت می کنیم .

  فاصله دهلی تا آگرا 210 کیلومتر، که حدودا 5 ساعت با ماشین می باشد.

  روز چهارم: آگرا

  بعد از صرف صبحانه به بازدید از تاج محل می روید این بنای مهم با معماری ایرانی در خور توجه، خود به عنوان مهمترین بنای تاریخی هند و یکی از عجایب هفتگانه، شهرت جهانی دارد. تاج‌محل که بنای یادبود ملکه ایرانی‌تبار ممتاز محل است، سال ۱۶۴۸ میلادی ساخته شد و خود شاه‌جهان هم در طرح‌ریزی ساختمان آن نقش مستقیم داشت (سایت تاج محل در روزهای جمعه تعطیل می باشد)، سپس از قلعه آگرا که به قلعه سرخ یا حصار سرخ نیز مشهور است ودر شمال بنای تاج محل واقع شده است بازدید میکنید .

  روز پنجم: آگرا / جیپور

  بعد از صرف صبحانه به سمت جیپور حرکت کرده، جیپور معروف به شهر صورتی و از شهرهای تاریخی هندوستان و مرکز ایالت راجستان است. شهر جیپور در شمال غربی کشور هند قرار دارد این شهر از مراکز مهم گردشگری در هند است و به خاطر وجود ساختمان‌های پرشمار صورتی‌رنگ در شهر، به آن لقب شهر صورتی داده شده‌است .

  فاصله آگرا تا جیپور 245 کیلومتر ،که حدودا 6 ساعت با ماشین می باشد

  روز ششم: جیپور

  بعد از صرف صبحانه به سمت پایتخت باستانی آمبر حرکت میکنیم و از قلعه آمبر بازدید میکنیم، بازدید بعدی از کاخ شهر است این مجموعه کاخ شامل عمارت های متعدد، حیاط و باغ های مختلف می باشد، کاخ شهر در قلب تاریخی شهر جیپور و در نزدیکی کاخ هوا محل جیپور واقع شده است. معماری این سازه همانند تمامی بناهای تاریخی دیگر هند از ترکیب بی نظیر ماسه سنگ قرمز رنگ و سنگ مرمرهای سفید وسیاه است. این کاخ ها تزئینات بی نظیر و منحصر به فردی را دارد، که قسمتی از این کاخ هم اکنون موزه است .

  همچنین در قلب تاریخی شهر جیپور یک سازه شگفت انگیز معماری نجومی است. در نزدیکی کاخ هوا محل و کاخ شهر جیپور واقع شده است. این سازه شگفت انگیز رصد خانه جانتار مانتار جیپور نام دارد که در سال 1728 توسط Jai Singh ساخته شده است. تمام اجزای این سازه همانند یک مقیاس یا ابزار نجومی عمل می کنند و از آنها برای محاسبه های نجومی بهره می بردند. علاوه بر کارکرد نجومی چرخش ها و بالا رفتن از پله هایی که به سمت آسمان می روند کارکرد معنای متفاوت به این سازه می دهد که فراتر از یک سازه ساده نجومی است، که در پایان مورد بازدید قرار می دهیم

  روز هفتم: جیپور / دهلی

  بعد از صرف صبحانه به سمت دهلی حرکت می کنیم.

  فاصله جیپور تا دهلی 265 کیلومترکه حدودا 6 ساعت می باشد.

  به محض رسیدن به هتل در دهلی CHECK IN انجام می شود.

  روز هشتم:

  حرکت به سمت فرودگاه دهلی

  توجه :

  *امکان تغییر در برنامه گشتهای رایگان به دلایل پیش بینی نشده وجود خواهد داشت که هرگونه تغییر در برنامه و بازیدها ازسوی راهنما به کلیه اعضای گروه اعلام خواهد شد.

  *امکان جابجایی در ترتیب شبهای اقامت در هر شهر وجود دارد.

  *راهنمای تور جهت استفاده از گشت های اختیاری و یا برنامه های دیگر در وقت های آزاد شما را راهنمایی خواهد کرد.

  در پایان امیدواریم با پایبندی به برنامه ها و زمان بندی آن، ضمن احترام به سایر اعضای گروه، حفظ نظم گروهی و پیروی از راهنمای تور، رفتار و فرهنگ ایرانی را به بهترین نحو به نمایش بگذاریم.

  سفر خوشی را برای شما آرزومندیم.

  ,

 • گشت ها: دهلی: بازدید از دروازه هند، ساختمان پارلمان، کاخ قرمز، مسجد جامع، مقبره گاندی، منار قطب آگرا: تاج محل، قلعه قرمز آگراج جیپور: جانتار مانتار، قلعه آمبر، کاخ شهر، کاخ بادهابلیط رفت و برگشت با پرواز ماهان، 7 شب اقامت در هتل با صبحانه، ترانسفر فرودگاهی و بین شهری، راهنمای فارسی زبان، بیمه مسافرتیمدارک لازم جهت اخذ ویزا: دو قطعه عکس رنگی 5*5 تمام رخ با پشت زمینه سفید، اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار و پاسپورت جداگانه برای هر نفر، درج امضا مسافر در پاسپورت، کپی از تمامی صفحات شناسنامـــــه و کارت ملـــــی، مشخصات مسافر (شغل، آدرس محل كار، آدرس منزل، با ذكر شماره تلفن)آژانس ندای ارژنگ درخواست کننده ی ویزا می باشد و در صورت عدم صدور ویزا از سوی سفارت و یا تاخیر در صدور آن آژانس هیچ مسئولیتی ندارد.بیمه مسافرتی برای افراد بالای 60 سال (تا سقف 50،000 یورو) الزامی می باشد در صورتی که آژانس ثبت نام کننده اقدامی جهت صدور بیمه نامه ننماید کلیه مسئولیت مسافر به عهده آژانس همکار خواهد بود.حداقل اعتبار پاسپورت 7 ماه و مسئولیت کنترل پاسپورت از بابت ممنوعیت خروج از کشور به عهده مسافر و تاریخ اعتبارپاسپورت به عهده آژانس همکار می باشد و آژانس ندای ارژنگ مسئولیتی در قبال کنترل پاسپورت نخواهد داشت.در صورت عدم تسویه کل مبلغ تور هنگام ثبت نام، به دلیل نوسانات نرخ ارز پرداخت ما به التفاوت افزایش نرخ ارز به عهده مسافر می باشد.در صورت عدم کانفرم هتل، هتل مشابه جایگزین می گردد.قیمت ها به تومان می باشد و پرداخت 50 درصد از هزینه تور در زمان ثبت نام الزامی می باشد.کلیه ورودیه ها به عهده مسافر می باشد.کمیسیون کودک نصف کمیسیون بزرگسال می باشد.
 • تورمرتبط موجود نیست.