جاذبه های گردشگری پاتایا | بخش دوم

برخی از معروفترین جاذبه های گردشگری پاتایا که امروزه بیشتر گردشگرانی که به این شهر می آیند و در کنار تغریحات ساحلی این شهر از آنها بازدید می کنند عبارتند از گالری هنر در بهشت، پارک تفریحی پاتایا، خانه امن حقیقت و دهکده فیل پاتایا.
هنر در بهشت گالری هنر در بهشت، تنها گالری هنری سه بعدی پاتایا است که اینک به یکی از جاذبه های دیدینی و گردشگری شهر پاتایا تبدیل شده است. بازدیدکنندگان برای گرفتن عکس‌های سرگرم کننده و هیجان انگیز اوقات خود را در این گالری سپری می کنند. موزه هنر در بهشت، یک موزه هنری "خیالی" است و مساحتی در حدود 5800 مترمربع را اشغال کرده است. این موزه 10 گالری هنری مختلف از قبیل گالری‌های استتار، زیر اقیانوس، حیات‌وحش، هنر کلاسیک، تمدن، سورئالیسم، دایناسور، آبشار و مناظر را در خود جای داده است. این موزه با نقاشی‌ها و تابلوهای سه بعدی که بازدیدکنندگان می‌توانند با خلاقیت در کنار آن‌ها عکس بگیرند یکی از جاذبه های گردشگری و تفریحی پاتایا محسوب می شود. این موزه یک گالری معمولی نیست و شما از دیدن نقاشی‌های سه بعدی جالبی که واقعی به نظر می‌رسند هیجان زده می شوید.

روزهای بازدید: هر روز هفته

ساعات بازدید: 9:00 تا 21:00

جاذبه های گردشگری پاتایا | بخش دوم
پارک پاتایا پارک پاتایا در ساحل چامتین بیج یک پارک بزرگ آبی است که سرسره‌های بزرگ و یک برج با یک رستوران گردان در بالای آن دارد که در آن می‌توان منظره شهر پاتایا را دید و همین طور در بالای این برج امکان انجام فعالیت های ماجراجویانه وجود دارد که عاشقان ارتفاع و هیجان را به خود جذب می کند. در منطقه تفریحی و ساحلی پارک پاتایا امکان اقامت نیز وجود دارد. اینجا مکانی عالی و خلوت به دور از شلوغی و ازدحام ساحل اصلی پاتایا می باشد. اگر به همراه خانواده به پاتایا سفر می کنید یک روز از سفر خود را به گذران وقت در این پارک ساحلی اختصاص دهید.

روزهای بازدید: هر روز هفته

ساعات بازدید: 24 ساعت شبانه روز

جاذبه های گردشگری پاتایا | بخش دوم
معبد خانه امن حقیقت معبد خانه امن حقیقت یک سازه کاملا چوبی است که حتی در ساخت آن از یک عدد میخ نیز استفاده نشده است و به زیبایی هنر دست هنرمندان تایلندی اشاره دارد. این بنای زیبا در جاده نا کلوا در شمال پاتایا قرار دارد و مساحت 3200 مترمربع را در بر گرفته است. این بنا با مهارت و نبوغ تایلندی‌های باستان ساخته شده است تا با بلندی 105 متر در خلوت ترین نقطه ساحل پاتایا در مقابل باد و آفتاب ایستادگی کند. در نزدیکی این معبد نمایش‌ دلفین‌ها هر روز ساعتهای 11:30 و 15:30 اجرا می‌شود.

روزهای بازدید: هر روز هفته

ساعات بازدید: 8:00 تا 18:00

جاذبه های گردشگری پاتایا | بخش دوم
دهکده فیل پاتایا در اغلب دهکده های نگهداری فیل ها در سراسر تایلند نمایش های جالبی از زندگی فیل ها و کارهای هیجان انگیزی که با کمک و تربیت انسان ها می توانند انجام دهند اجرا می شوند. گردشگرانی که به تایلند می روند در هر شهری که باشند این امکان را دارند که از فیل های تایلندی دیدن کنند و در نمایش های سرگرم کننده آنها اوقات خوشی را سپری نمایند. دهکده فیل پاتایا یکی از چندین دهکده نگهداری و نمایش فیل ها در تایلند است که امروز جای خود را در میان جاذبه های گردشگری پاتایا باز کرده است. در برنامه‌های نمایشی دهکده فیل پاتایا، زندگی روزمره فیل‌ها و رام کنندگان آن‌ها به نمایش گذاشته می‌شود. توصیه می‌کنیم سوار بر فیل های عظیم الجثه در دهکده فیل پاتایا گردش کنید.

روزهای بازدید: هر روز هفته

ساعات بازدید: 8:00 تا 17:30

جاذبه های گردشگری پاتایا | بخش دوم