جاذبه های گردشگری پاتایا | بخش اول

اگر به دنبال تفریحاتی ارزان قیمت اما هیجان انگیز و پر شور هستید شهر ساحلی و زنده پاتایا یک مقصد بی بدلیل برای شماست. اقامتگاه های متنوع و ارزان قیمت، انواع رستوران ها با غذاهای محبوب تایلندی و بین الملی، مراکز خرید مدرن و خیابانی همه و همه این شهر کوچک ساحلی را به یک مقصد کم هزینه و پر طرفدار در میان گردشگران تبدیل کرده است.
ساحل پاتایا | بیچ رود ساحل زیبای پاتایا که به‌صورت هلال ماه است 4 کیلومتر طول دارد و در کنار خیابان ساحلی بیج رود در پاتایا قرار گرفته است. در کنار این ساحل طیف وسیعی از رستوران‌ها، نوشیدنی فروشی ها، فروشگاه‌های کوچک و بزرگ و مغازه‌های سوغاتی فروشی وجود دارد. تعداد زیادی هتل و اقامتگاه نیز در این منظقه وجود دارد که انتخاب اول بسیاری از گردشگران تور تایلند می باشد. گردش در ساحل پاتایا رایگان است اما اجاره دهندگان امکانات تفریحی هزینه اندکی بابت خدماتی که ارائه می دهند از مسافران دریافت می کنند.

جاذبه های گردشگری پاتایا | بخش اول
بازار شناور پاتایا بازارهای شناور تایلند امروزه نامی عجیب و غریب و مکانی ناشناخته برای گردشگران نیست. موقعیت جغرافیایی برخی از شهرهای تایلند و عبور رودخانه های بزرگ و کوچک همراه با کانال های فراوان باعث شده است که سبکی از زندگی محلی طی سال های متمادی بر روی این کانال ها شکل بگیرد. این کانال ها و بازارهای شناور امروزه محل تلاقی زندگی سنتی و مدرن تایلندی ها می باشد. بازار شناور پاتایا که هزینه بازدید از آن با قایق حدود 300 بات تایلند می باشد یکی از چندین بازار شناور در این کشور است که طرفداران زیادی دارد.

جاذبه های گردشگری پاتایا | بخش اول
سوان نانگ نوچ | باغ نانگ نوچ باغ استوایی نانگ نوچ که جاذبه ی گردشگری جدیدی در نزدیکی پاتایا می باشد امروزه مقصد عمده ی بسیاری از گردشگرانی است که در پاتایا به دنبال تجربه ای جدید هستند. وجود انواع و اقسام گیاهان و درختچه های استوایی که به طرز ماهرانه ای پیرایش شده اند و همین طور آلاچیق های سنتی تایلندی همراه با نمایش جذاب رقص سنتی تایلندی و مبارزه بوکس موای تای لحظات به یاد ماندنی را برای بازدیدکنندگان از این باغ به وجود می آورد.

جاذبه های گردشگری پاتایا | بخش اول
ساحل جامتین ساحل جامتین دقیقا در فاصله 3 کیلومتری جنوب ساحل پاتایا قرار دارد. ساحل جامتین به مراتب خلوت تر است و به کسانی که می‌خواهند به یک تعطیلات خود را در آرامش بگذرانند توصیه می‌کنیم به این ساحل بیایند. موج سواران و علاقه‌مندان به ورزش‌های آبی بیشتر به سمت این ساحل بزرگ 6 کیومتری و صاف می آیند. انواع هتل ها و مراکز اقامتی و امکانات رفاهی نیز در خیابانی که به موازات ساحل است وجود دارد.

جاذبه های گردشگری پاتایا | بخش اول