بهترین هتل ها برای اقامت شما در مسکو

مسکو پایتخت روسیه به مقصدی جذاب برای گردشگران نقاط مختلف دنیا تبدیل شده است، وجود بیش از 4000 هتل در مسکو بیانگر جذابیت این شهر برای گردشگران است.

بهترین هتل های ارزان در مسکو

در تور روسیه همراه ندای ارژنگ باشید تا با بهترین هتل ها برای اقامت در شهر مسکو آشنا شوید.

Ibis Moscow Centre Bakhrushina

هتل 3 ستاره Ibis Moscow Centre Bakhrushina با 190 اتاق در خیابان Bakhrushina در مرکز شهر مسکو واقع شده است. این هتل دارای دکوراسیون و سبک معماری مدرن می باشد، هم چنین از امکاناتی نظیر اینترنت پرسرعت رایگان، خشکشویی، رستوران و کافی شاپ برخوردار است. هتل Ibis Moscow Centre Bakhrushina به فاصله 5 دقیقه پیاده روی از ایستگاه مترو Paveletskaya قرار گرفته است.

بهترین هتل ها برای اقامت شما در مسکو

Izmailovo Gamma Hotel

یکی از پرفروش ترین هتل های سه ستاره در مسکو

هتل 3 ستاره Izmailovo Gamma Hotel با 2000 اتاق در فاصله 3.5 کیلومتری پارک خوش منظره و زیبای Izmailovsky گرفته است. دکوراسیون و سبک معماری این هتل کلاسیک می باشد و از امکاناتی نظیر اینترنت پرسرعت رایگان، باشگاه بدنسازی، خشکشویی، سالن SPA، رستوران و کافی شاپ برخوردار است. از ایستگاه مترو Partizanskaya تا هتل Izmailovo Gamma Hotel یک پیاده روی 2 دقیقه ای است.

بهترین هتل ها برای اقامت شما در مسکو

بهترین هتل های مجلل در مسکو

خوشبختانه مسکو علاوه بر پتانسیل تاریخی و فرهنگی بالایش در جذب گردشگران خارجی، دارای هتل های بسیار زیبا و مجللی می باشد که گوشه گوشه ی آن ها آمیخته با تاریخ و فرهنگ این سرزمین است. به همین علت است که مسکو یکی از پر طرفدار ترین شهرهای مورد علاقه گردشگران در سرتاسر دنیا می باشد و هتل های باکیفیت و مجلل این شهر به جذب هرچه بهتر توریست کمک می کند.

Ararat Park Hyatt Moscow

هتل پنج ستاره و مجلل Ararat Park Hyatt Moscow، در مرکز شهر مسکو نزدیک تئاتر بولشوی و میدان سرخ مسکو واقع شده است. دسترسی به این هتل مجلل در هر نقطه از شهر مسکو که باشید به راحتی امکان پذیر است. معماری این هتل زیبا بسیار لوکس و مدرن می باشد.

این هتل امکاناتی نظیر اینترنت پرسرعت رایگان، استخر، برگزاری تورهای مخصوص، بلیط مسابقات ورزشی، خشکشویی، سالن بدن سازی، سرویس نگه داری کودکان، کفاشی و واکس و ماشین های کرایه ای را در اختیار مسافران خود قرار می دهد.

بهترین هتل ها برای اقامت شما در مسکو

Baltschug Kempinski Hotel

هتل باشکوه Baltschug Kempinski Hotel در مرکز شهر مسکو، در نزدیکی کاخ کرملین و مجاورت رودخانه مسکوا (Moskva River) قرار گرفته است. از ویژگی های بارز این هتل باشکوه پنج ستاره وسعت دید اتاق های آن به کاخ کرملین و رودخانه مسکوا است. این هتل، اولین هتل با معماری غربی در مسکو می باشد.

هتل Baltschug Kempinski Hotel امکاناتی از قبیل اینترنت پرسرعت رایگان، استخر، برگزاری تورهای مخصوص، بلیط مسابقات ورزشی، خشکشویی، سالن بدن سازی، سرویس نگه داری کودکان، کفاشی و واکس و ماشین های کرایه ای را برای رفاه حال مسافرین عزیز در نظر گرفته است.

بهترین هتل ها برای اقامت شما در مسکو

The Ritz-Carlton Hotel Moscow

این هتل پنج ستاره شکوهمند در مرکزیت شهر مسکو، حد فاصل کاخ کرملین و میدان سرخ واقع شده است. اتاق های هتل The Ritz-Carlton دارای طراحی تاریخی با چوب های جلا داده شده همراه با پارچه های گران قیمت طبیعی می باشد. رستوران هتل The Ritz-Carlton یکی از بهترین رستوران های مسکو می باشد.

این هتل امکاناتی نظیر اینترنت پرسرعت رایگان، استخر، خشکشویی، سالن بدن سازی، ماشین های کرایه ای و ... را در اختیار مسافران خود قرار می دهد.

بهترین هتل ها برای اقامت شما در مسکو