اقامت در دبی

برای بازدید از جاذبه های دیدنی دبی، کجا اقامت کنیم؟

اگر می‌خواهید به راحتی به جاذبه‌های گردشگری برتر دبی دسترسی داشته باشید، بهترین مکان برای اقامت، داون‌تاون دبی است. جاذبه‌های اصلی که در آن نزدیکی قرار دارند، شامل موارد زیر می‌شوند؛ برج مشهور خلیفه، بلندترین ساختمان جهان؛ مرکز خرید دبی؛ و فواره دبی. مغازه‌ها، رستوران‌ها و گالری‌های هنری متعددی را نیز در آنجا خواهید یافت و گالری‌های هنری در این محدوده‌ی پر جنب و جوش هستند. اگر به دنبال کمی آفتاب، شن و دریا هستید، ساحل جمیرا با ماشین حدود 15 دقیقه از برج خلیفه فاصله دارد و پایگاه محبوبی برای گردشگران است. در ادامه برخی هتل‌های رده بالا از نظر راحتی و مکان‌های اصلی برای گردش در شهر را می‌بینید.

هتل‌های لوکس دبی پالاس داون‌تاون دبی که آمیزه‌ای از یک مکان لوکس و دم دست است، در اندک فاصله پیاده‌روی از برج خلیفه، مرکز خرید دبی، فواره دبی و بازار البحار قرار دارد.

اقامت در دبی

در داون‌تاون دبی، هتل آرمانی در خود برج خلیفه قرار دارد و با شکل شیک و پیشرفته‌ی خود پذیرای میهمانان تور دبی است. افرادی که به دنبال تجمل روی آب می‌گردند، برج العرب جمیرا با شکل بادبانی‌اش، نماد دبی و یکی از لوکس‌ترین هتل‌های جهان است.

اقامت در دبی
هتل های با نرخ متوسط دبی رامادا داو‌ن‌تاون دبی که در فاصله‌ی پیاده‌روی 10 دقیقه‌ای از برج خلیفه و مرکز خرید دبی قرار دارد، یک گزینه‌ی محبوب با قیمت متوسط است و بوتیک منزل داون‌تاون دبی با طراحی عربی مدرنش نیز از این قضیه مستثنا نیست. سوفیتِل دبی در ساحل جمیرا که حدود 12 دقیقه با ماشین از برج خلیفه فاصله دارد، در مشهورترین گردشگاه دبی یعنی "The Walk" قرار دارد و در آن سوی ساحل جا گرفته است، بخش سرگرمی خشکی که پر از مغازه و رستوران است.

اقامت در دبی
هتل‌های ارزان قیمت دبی اگر نگران جیبتان هستید، یک گزینه‌ی پرطرفدار برای هتل‌های ارزان ‌قیمت، مرکز خرید ایبیس امارات است که به همراه اسکی دبی، در نزدیکی مرکز خرید همنام خود قرار دارد. فاصله‌ی زیادی با ایستگاه مترو ندارد و با ماشین تا برج خلیفه حدود 13 دقیقه طول می‌کشد. ایبیس ال ریگا که آن هم در نزدیکی ایستگاه مترو قرار دارد، به فرودگاه بین‌المللی نزدیک‌تر است. اگر به دنبال حس تاریخی‌تری هستید، هتل هنر XVA در قلب بسطاکیه، ارزشی والا را به نمایش می‌گذارد.

اقامت در دبی