اخبار گردشگری

جاذبه های گردشگری
در فرودگاه این کارها را انجام ندهید
می خواهید پرواز خود را از دست ندهید؟ می خواهید در هنگام پرواز استرس نداشته باشید؟ می خواهید در شرایط بد در فرودگاه قرار نگیرد؟ پیشنهاد ما برای اینکه با این مشکلات مواجه نشوید انجام این کارهاست
نکاتی برای سفر هوایی در ایام بارداری
اگر در دوران بارداری قصد مسافرت دارید باید شرایط جسمی خود را به طور کامل بررسی کنید، معمولا بهترین زمان برای مسافرت در ایام بارداری نیمه ی آن است زیرا در این برهه از زمان انرژی شما بیشتر است و احتمال سقط جنین بسیار کم است. توصیه می شود که در هفته 36 بارداری از مسافرت خودداری کنید.
هفت اپلیکیشن کاربردی در سفر به مسکو
یکی از دغدغه های مسافرین و ضروریت های سفر تا قبل از ظهور تلفن های هوشمند، تهیه دفترچه های راهنما و نقشه شهرها و جاده ها بوده است. اما امروزه با فراگیر شدن تکنولوژی که همیشه در پی حل مشکل های انسان بوده است دیگر نیازی به وسایل سنتی نیست، بلکه با استفاده از برخی اپلیکیشن ها می توان راهی برای آسان تر کردن و لذت بخش تر کردن سفر پیدا کرد و تمام نیازهای خود را در سفر برطرف کرد. در این روزها از گوشی‌های هوشمند علاوه بر کاربردهای فراوانشان، می‌توان به عنوان ابزار کاربردی در سفر برای یافتن مکان‌های دیدنی، رستوران و هتل استفاده کرد.
چگونه از اتلاف وقت در فرودگاه جلوگیری کنیم ؟؟؟
پریدن از صف Check in، سبقت از صف کنترل امنیتی و همراه نداشتن جواهرات و زیورآلات فلزی در هنگام عبور از گیت از جمله مواردیست که می توانیم با رعایت آن از اتلاف وقت در فرودگاه جلوگیری کنیم.